TENIŠKI KLUB
VOJNIK

LIGA

Pričetek lige je 17.5.2022. Liga se razdeli na dve enakovredni skupini A1 in A2 po 14 igralcev v vsaki skupini. Termin igranja bo torek in petek od 18 do 21 ure na TK Vojnik. Po odigranih 13 krogih bo prvih 8 iz vsake skupine odigralo play off lige na izpadanje po sistemu 1A1-8A2, 2A1-7A2, 3A1-6A2, 4A1-5A2, 5A1-4A2, 6A1-3A2, 7A1-2A2, 8A1-1A2. Igralci od 9 do 14 mesta prav tako odigrajo play out po sistemu 9A1–14A2, 10A1-13A2, 11A1-12A2, 12A1-11A2, 13A1-10A2, 14A1-9A2. Tekme play offa se bodo igrale od 19.8. do 26.8.2022. Najboljših 8 iz play offa pa odigrajo zaključni turnir 27 avgusta 2022.

Razpored in rezultati za leto 2022

Prikaz razporeda in rezultatov za:
Sk. Ura Dan Datum Igralec 1 Igralec 2 Rezultat Točke Prestavil Odig
rano
Razlog
A118TOR24.05.ZUPANC MATJAŽČERENJAK BOŠTJAN::ZUPANC MATJAŽ
A118TOR24.05.SENTOČNIK GREGAIPAVIC IGOR1:90:2
A119TOR24.05.ČMER MIHAOPERČKAL MARJAN9:12:0
A119TOR24.05.KOČEVAR ALEKSANTLOGA RADOVAN6:90:2
A120TOR24.05.KOMPAN ŽIGAKVEDER BENO9:22:0
A120TOR24.05.ZAVEC ANDREJSAVIČ ALJOŠA9:32:0
A121TOR24.05.CILENŠEK NEJCKITEK ALEN9:62:0
A218PET27.05.LESKOVAR BOŠTJANPETELINŠEK ANDREJ::
A218PET27.05.SENTOČNIK LUKAVERDNIK ANDREJ::
A219PET27.05.ROŠER MITJASEVNIK GREGA::
A219PET27.05.SAVIČ ALEKSANDERMARIČ BORIS::
A220PET27.05.PADARIČ MARKOOMERZU UROŠ::
A220PET27.05.SOUZA PETERPETROVIĆ ILIJA::
A221PET27.05.HALILOVIĆ MUHAREMBEVC PETER::

Vnos rezultatov izven predvidenega termina (prikaz zadnjih 20):

Krog Dan Datum Igralec 1 Igralec 2 Rezultat Točke Vnos
13.PET12.08.OPERČKAL MARJANCILENŠEK NEJC0:90:224.05. 21:05
1.PET20.05.BEVC PETERVERDNIK ANDREJ9:82:024.05. 18:24
4.PET10.06.BEVC PETERSOUZA PETER4:90:220.05. 21:46
1.PET20.05.LESKOVAR BOŠTJANSEVNIK GREGA9:52:019.05. 19:20
1.PET20.05.ROŠER MITJAPADARIČ MARKO9:32:018.05. 17:02

Seznam 3 neodigranih (14,3%) od skupaj 21 tekem do 2 kroga:

Krog Ura Dan Datum Igralec 1 Igralec 2 Prestavil Razlog
1.20TOR17.05.ZUPANC MATJAŽOPERČKAL MARJANZUPANC MATJAŽ
1.20PET20.05.SAVIČ ALEKSANDERSOUZA PETERSAVIČ ALEKSANDER
2.18TOR24.05.ZUPANC MATJAŽČERENJAK BOŠTJANZUPANC MATJAŽ

Pregled neodigranega števila tekem po igralcih in krogih:

Priimek in ime Število Krogi
1. ZUPANC MATJAŽ21,2
2. OPERČKAL MARJAN11
3. SAVIČ ALEKSANDER11
4. SOUZA PETER11
5. ČERENJAK BOŠTJAN12

Lestvica igralcev A1 do vključno 2. kroga:

Zap.
št.
Priiimek in ime Točke Zmage Porazi Odigral
tekem
Igre
skupaj
Razlika
iger
Prestavil
tekmo
1.CILENŠEK NEJC630327210
2.ČMER MIHA420218150
3.IPAVIC IGOR420218130
4.ZAVEC ANDREJ420218110
5.ANTLOGA RADOVAN42021880
6.KOMPAN ŽIGA21121100
7.ČERENJAK BOŠTJAN2101990
8.KOČEVAR ALEKS002210-80
8.KITEK ALEN002210-80
10.SENTOČNIK GREGA00225-130
11.SAVIČ ALJOŠA00223-150
12.KVEDER BENO00222-160
13.OPERČKAL MARJAN00221-170
14.ZUPANC MATJAŽ0000002

Lestvica igralcev A2 do vključno 2. kroga:

Zap.
št.
Priiimek in ime Točke Zmage Porazi Odigral
tekem
Igre
skupaj
Razlika
iger
Prestavil
tekmo
1.BEVC PETER211213-40
2.ROŠER MITJA2101960
3.MARIČ BORIS2101950
3.SOUZA PETER2101950
5.OMERZU UROŠ2101940
5.LESKOVAR BOŠTJAN2101940
5.PETELINŠEK ANDREJ2101940
8.VERDNIK ANDREJ00118-11
9.PETROVIĆ ILIJA00115-40
9.HALILOVIĆ MUHAREM00115-40
9.SEVNIK GREGA00115-40
12.SENTOČNIK LUKA00114-50
13.PADARIČ MARKO00113-60
14.SAVIČ ALEKSANDER0000001

PRAVILNIK

1. Zadnji dan za prijavo igralcev je torek 10.5.2022.
2. Liga se prične igrati: 1 krog v torek 17.5.2022 in petek 20.5.2022.
3. Organizator lige je TENIŠKI KLUB VOJNIK in ŠKD JUDO-JAKA. Vodja lige je Peter Bevc - ATAMAN. V primeru nejasnosti ali odprtih vprašanj se obrnete na vodjo lige.
4. Tekme se odigrajo po vnaprej določenem razporedu igranja tenis lige. Glede na število prijavljenih bo objavljen razpored za celotno sezono. Vse tekme se odigrajo na igriščih teniškega kluba Vojnik.
5. Posamezna tekma predstavlja en podaljšan set (9 osvojenih iger), v primeru rezultata 8:8 se odigra podaljšana igra (tie-break).
6. Maksimalno število igralcev v ligi 2022 je 28. V kolikor bo število prijavljenih večje od 28, bodo odigrane kvalifikacije.
7. PRIJAVNINA znaša 60 EUR in se poravna do pričetka lige, to je 17.5.2022.
8. TOČKOVANJE: Zmaga prinese posamezniku 2 točki, poraz 0 točk. Seštevajo se tudi igre oziroma razlika v igrah. V primeru da pride do enakega števila točk med dvema igralcema odloča medsebojno srečanje. V primeru da pride do enakega števila točk treh ali več igralcev odloča vsota dobljenih iger, nato pa razlika iger celotne lige za posameznika.
9. Po vsakem odigranem kolu bodo rezultati objavljeni na spletni strani društva.
10. V primeru prestavitve posameznega kola zaradi vremenskih ali kakršnih koli drugih razlogov določi vodstvo lige drug termin igranja. Prosti termini za nadomestitev odpadlih prestavljenih tekem bodo objavljeni prav tako na oglasni deski društva.
11. Igralec, ki odpove tekmo, je dolžan o tem obvestiti tekmeca in organizatorja lige (sms sporočilo na GSM 041 415 077 Peter Bevc) najmanj en dan prej, drugače se registrira rezultat 9:0.
12. Vsak posameznik se sam dogovarja za tekmo, ki jo prestavi (termin se rezervira po ceniku Teniškega kluba Vojnik). V teh primerih prosimo bodite razumevajoči, uvidevni in strpni drug do drugega! V nasprotnem primeru bo odločalo vodstvo lige.
13. Igralec, ki odpove tekmo, jo mora odigrati v roku 14 dni. Če tekma ni odigrana v roku, se šteje za neodigrano. Igralec ima lahko največ dve neodigrani tekmi. V primeru, da ima igralec več neodigranih tekem se sestane vodstvo lige in sprejme ukrepe (registracija rezultata 9:0 ali izstop iz lige).
14. V primeru izstopa posameznika iz lige se brišejo vsi doseženi rezultati posameznika. Prijavnina se ne vrača.
15. Upoštevajte urnike! Posameznika se počaka 15 minut, po tem času se registrira rezultat tekme 9:0 za nasprotnika.
16. Žoge zagotovi organizator lige in so vključene v ceno.
17. Pritožba je možna 1 uro po koncu igranja posameznega kola v pisni obliki. Vodstvo tekmovanja odloči o pritožbi v roku 48 ur. Odločitev je nepreklicna.
18. Po vsaki uri igranja je obvezno potrebno igrišče poškropiti in povleči z vlečko.
19. Vse nastale zaplete rešuje vodstvo lige.

ZMAGOVALCI LIGE

2021 ČMER MIHA ROŠER MITJA MARIČ BORIS
2020 ČMER MIHA HALILOVIĆ MUHAREM MARIČ BORIS
2019 ČMER MIHA HALILOVIĆ MUHAREM ANTLOGA RADOVAN
2018 ČMER MIHA HALILOVIĆ MUHAREM ANTLOGA RADOVAN
2017 ROŠER MITJA BEVC PETER CILENŠEK NEJC
2016 MARIČ BORIS KITEK SEBASTJAN ANTLOGA RADOVAN
2015 MARIČ BORIS ANTLOGA RADOVAN BEVC PETER
2014 MARIČ BORIS KITEK SEBASTJAN BEVC PETER
2013 BEVC PETER SENTOČNIK GREGA POČIVALŠEK PETER
2018 od leve proti desni so: Muharem Halilović, Miha Čmer, Radovan Antloga.
2017 od leve proti desni so: Mitja Rošer, Peter Bevc, Nejc Cilenšek.
2015 od leve proti desni so: Radovan Antloga, Boris Marič, Peter Bevc.
© Copyright 2022 Teniški klub Vojnik
Izdelava strani: arsistemi