TENIŠKI KLUB
VOJNIK

LIGA

Moška individualna teniška liga se prične v mesecu maju in traja skozi celo sezono ob torkih in petkih od 17. ure dalje. Potrebna je predhodna prijava na mobitel: 031-860-804 Peter Počivalšek. Želimo vam prijetno igro!

Razpored in rezultati za leto 2021

Prikaz razporeda in rezultatov za:
Ura Dan Datum Igralec 1 Igralec 2 Rezultat Točke Prestavil Odig
rano
Razlog
17TOR14.09.KOVAČEVIČ IVOPETROVIĆ ILIJA::
17TOR14.09.SAVIČ ALEKSANDERKVEDER BENO9:52:0
18TOR14.09.HALILOVIĆ MUHAREMIPAVIC IGOR9:52:0
18TOR14.09.ROŠER MITJAANTLOGA RADOVAN9:62:0
19TOR14.09.SEVNIK GREGAČMER MIHA::
19TOR14.09.BEVC PETERZUPANC MATJAŽ::
20TOR14.09.MARIČ BORISŠPES PRIMOŽ::
20TOR14.09.CILENŠEK NEJCKITEK ALEN::
17PET17.09.LESKOVAR BOŠTJANZAVEC ANDREJ::
18PET17.09.KOČEVAR ALEKSPETELINŠEK ANDREJ::

Vnos rezultatov izven predvidenega termina (prikaz zadnjih 20):

Krog Dan Datum Igralec 1 Igralec 2 Rezultat Točke Vnos
12.PET13.08.PETELINŠEK ANDREJLESKOVAR BOŠTJAN2:90:208.09. 17:50
15.PET03.09.MARIČ BORISPETELINŠEK ANDREJ9:62:007.09. 19:30
16.TOR07.09.ČMER MIHAPETROVIĆ ILIJA9:02:006.09. 18:36
15.TOR31.08.CILENŠEK NEJCROŠER MITJA9:82:006.09. 13:10
12.TOR10.08.ANTLOGA RADOVANBEVC PETER9:62:005.09. 18:29
12.TOR10.08.ŠPES PRIMOŽPETROVIĆ ILIJA9:72:003.09. 17:53
10.TOR27.07.KITEK ALENSEVNIK GREGA7:90:202.09. 20:15
1.TOR25.05.IPAVIC IGORSAVIČ ALEKSANDER6:90:201.09. 17:30
9.TOR20.07.ČMER MIHAPETELINŠEK ANDREJ9:22:031.08. 17:40
11.TOR03.08.HALILOVIĆ MUHAREMANTLOGA RADOVAN6:90:229.08. 18:31
5.PET25.06.ZAVEC ANDREJROŠER MITJA5:90:229.08. 16:42
13.PET20.08.SAVIČ ALEKSANDERROŠER MITJA9:62:029.08. 16:41
7.TOR06.07.IPAVIC IGORPETELINŠEK ANDREJ9:42:025.08. 17:56
13.PET20.08.KOČEVAR ALEKSCILENŠEK NEJC3:90:221.08. 06:55
12.TOR10.08.KITEK ALENHALILOVIĆ MUHAREM6:90:217.08. 20:51
11.TOR03.08.ČMER MIHAŠPES PRIMOŽ9:12:017.08. 18:41
9.TOR20.07.PETROVIĆ ILIJAKITEK ALEN9:82:013.08. 20:38
14.TOR24.08.KITEK ALENMARIČ BORIS5:90:210.08. 20:48
11.TOR03.08.LESKOVAR BOŠTJANKITEK ALEN9:52:010.08. 20:12
8.TOR13.07.KVEDER BENOIPAVIC IGOR4:90:209.08. 18:16

Seznam 37 neodigranih (21,8%) od skupaj 170 tekem do 17 kroga:

Krog Ura Dan Datum Igralec 1 Igralec 2 Prestavil Razlog
1.20TOR25.05.ZAVEC ANDREJMARIČ BORIS vreme
1.18PET28.05.SEVNIK GREGALESKOVAR BOŠTJANSEVNIK GREGA
2.20TOR01.06.CILENŠEK NEJCZUPANC MATJAŽZUPANC MATJAŽ
3.17TOR08.06.KOVAČEVIČ IVOPETELINŠEK ANDREJ
3.18TOR08.06.KVEDER BENOKITEK ALENKVEDER BENO
5.17TOR22.06.KOVAČEVIČ IVOKVEDER BENOKOVAČEVIČ IVO
7.17TOR06.07.KOVAČEVIČ IVOŠPES PRIMOŽKOVAČEVIČ IVO
8.17TOR13.07.MARIČ BORISKOVAČEVIČ IVO
9.17TOR20.07.KOVAČEVIČ IVOZUPANC MATJAŽZUPANC MATJAŽ
9.20TOR20.07.HALILOVIĆ MUHAREMCILENŠEK NEJCCILENŠEK NEJC
9.17PET23.07.BEVC PETERKOČEVAR ALEKS
10.18TOR27.07.KVEDER BENOČMER MIHAKVEDER BENO
10.19TOR27.07.CILENŠEK NEJCBEVC PETERBEVC PETER
10.19TOR27.07.ROŠER MITJAHALILOVIĆ MUHAREMHALILOVIĆ MUHAREM
11.20TOR03.08.SAVIČ ALEKSANDERKOČEVAR ALEKSSAVIČ ALEKSANDER
11.17PET06.08.SEVNIK GREGAPETELINŠEK ANDREJSEVNIK GREGA
11.18PET06.08.MARIČ BORISCILENŠEK NEJC
12.17TOR10.08.KOČEVAR ALEKSKOVAČEVIČ IVOKOČEVAR ALEKS
12.17TOR10.08.CILENŠEK NEJCSAVIČ ALEKSANDER
13.17TOR17.08.KOVAČEVIČ IVOZAVEC ANDREJ
13.18TOR17.08.PETROVIĆ ILIJAZUPANC MATJAŽ
13.18TOR17.08.SEVNIK GREGAŠPES PRIMOŽ
13.20TOR17.08.HALILOVIĆ MUHAREMPETELINŠEK ANDREJ
14.17TOR24.08.CILENŠEK NEJCKOVAČEVIČ IVOCILENŠEK NEJC
14.18PET27.08.ZAVEC ANDREJČMER MIHA
15.17TOR31.08.KOVAČEVIČ IVOČMER MIHA
16.17TOR07.09.ROŠER MITJAKOVAČEVIČ IVO
16.19TOR07.09.KVEDER BENOMARIČ BORIS
16.19TOR07.09.ZUPANC MATJAŽHALILOVIĆ MUHAREM
16.18PET10.09.ZAVEC ANDREJSEVNIK GREGA
17.17TOR14.09.KOVAČEVIČ IVOPETROVIĆ ILIJA
17.19TOR14.09.SEVNIK GREGAČMER MIHA
17.19TOR14.09.BEVC PETERZUPANC MATJAŽ
17.20TOR14.09.MARIČ BORISŠPES PRIMOŽ
17.20TOR14.09.CILENŠEK NEJCKITEK ALEN
17.17PET17.09.LESKOVAR BOŠTJANZAVEC ANDREJ
17.18PET17.09.KOČEVAR ALEKSPETELINŠEK ANDREJ

Pregled neodigranega števila tekem po igralcih in krogih:

Priimek in ime Število Krogi
1. KOVAČEVIČ IVO113,5,7,8,9,12,13,14,15,16,17
2. CILENŠEK NEJC72,9,10,11,12,14,17
3. MARIČ BORIS51,8,11,16,17
4. SEVNIK GREGA51,11,13,16,17
5. ZAVEC ANDREJ51,13,14,16,17
6. ZUPANC MATJAŽ52,9,13,16,17
7. KVEDER BENO43,5,10,16
8. PETELINŠEK ANDREJ43,11,13,17
9. HALILOVIĆ MUHAREM49,10,13,16
10. KOČEVAR ALEKS49,11,12,17
11. ČMER MIHA410,14,15,17
12. ŠPES PRIMOŽ37,13,17
13. BEVC PETER39,10,17
14. LESKOVAR BOŠTJAN21,17
15. KITEK ALEN23,17
16. ROŠER MITJA210,16
17. SAVIČ ALEKSANDER211,12
18. PETROVIĆ ILIJA213,17

Lestvica igralcev do vključno 17. kroga:

Zap.
št.
Priiimek in ime Točke Zmage Porazi Odigral
tekem
Igre
skupaj
Razlika
iger
Prestavil
tekmo
1.ČMER MIHA2613013117862
2.ANTLOGA RADOVAN2613417134540
3.ROŠER MITJA2412315123601
4.IPAVIC IGOR2412517137461
5.MARIČ BORIS2010212100340
6.BEVC PETER2010414110213
7.HALILOVIĆ MUHAREM189413106303
8.SAVIČ ALEKSANDER189615106132
9.ZAVEC ANDREJ14751285251
10.CILENŠEK NEJC14731084284
11.ZUPANC MATJAŽ14751278-84
12.KOČEVAR ALEKS10581378-182
13.LESKOVAR BOŠTJAN105101585-170
14.KITEK ALEN84111588-252
15.PETROVIĆ ILIJA63121564-633
16.SEVNIK GREGA42101263-353
17.PETELINŠEK ANDREJ42111359-522
18.ŠPES PRIMOŽ42121448-741
19.KVEDER BENO21121342-712
20.KOVAČEVIČ IVO006620-343

PRAVILNIK

1. Zadnji dan za prijavo igralcev je petek 21.5.2021.
2. Liga se prične igrati: 1 krog v torek 25.5.2021 in petek 28.5.2021.
3. Organizator lige je TENIŠKI KLUB VOJNIK (Peter Počivalšek). Vodje lige so: Peter Počivalšek, Boštjan Leskovar in Simona Matko Počivalšek. V primeru nejasnosti ali odprtih vprašanj se obrnete na vodje lige.
4. Tekme se odigrajo po vnaprej določenem razporedu igranja tenis lige. Glede na število prijavljenih bo objavljen razpored za celotno sezono. Vse tekme se odigrajo na igriščih teniškega kluba Vojnik.
5. Posamezna tekma predstavlja en podaljšan set (9 osvojenih iger), v primeru rezultata 8:8 se odigra podaljšana igra (tie-break).
6. Maksimalno število igralcev v ligi 2021 je 20. V kolikor bo število prijavljenih večje od 20, bodo odigrane kvalifikacije.
7. PRIJAVNINA znaša 80 EUR in se poravna do pričetka lige, to je 25.5.2021.
8. TOČKOVANJE: Zmaga prinese posamezniku 2 točki, poraz 0 točk. Seštevajo se tudi igre oziroma razlika v igrah. V primeru da pride do enakega števila točk med dvema igralcema odloča medsebojno srečanje. V primeru da pride do enakega števila točk treh ali več igralcev odloča vsota dobljenih iger, nato pa razlika iger celotne lige za posameznika.
9. Po vsakem odigranem kolu bodo rezultati objavljeni na spletni strani društva.
10. V primeru prestavitve posameznega kola zaradi vremenskih ali kakršnih koli drugih razlogov določi vodstvo lige drug termin igranja. Prosti termini za nadomestitev odpadlih prestavljenih tekem bodo objavljeni prav tako na oglasni deski društva.
11. Igralec, ki odpove tekmo, je dolžan o tem obvestiti tekmeca in organizatorja lige (sms sporočilo) najmanj en dan prej, drugače se registrira rezultat 9:0.
12. Vsak posameznik se sam dogovarja za tekmo, ki jo prestavi (termin se rezervira po ceniku Teniškega kluba Vojnik). V teh primerih prosimo bodite razumevajoči, uvidevni in strpni drug do drugega! V nasprotnem primeru bo odločalo vodstvo lige.
13. Igralec, ki odpove tekmo, jo mora odigrati v roku 14 dni. Če tekma ni odigrana v roku, se šteje za neodigrano. Igralec ima lahko največ dve neodigrani tekmi. V primeru, da ima igralec več neodigranih tekem se sestane vodstvo lige in sprejme ukrepe (registracija rezultata 9:0 ali izstop iz lige).
14. V primeru izstopa posameznika iz lige se brišejo vsi doseženi rezultati posameznika. Prijavnina se ne vrača.
15. Upoštevajte urnike! Posameznika se počaka 15 minut, po tem času se registrira rezultat tekme 9:0 za nasprotnika.
16. Žoge zagotovi organizator lige in so vključene v ceno.
17. Pritožba je možna 1 uro po koncu igranja posameznega kola v pisni obliki. Vodstvo tekmovanja odloči o pritožbi v roku 48 ur. Odločitev je nepreklicna.
18. Po vsaki uri igranja je obvezno potrebno igrišče poškropiti in povleči z vlečko.
19. Vse nastale zaplete rešuje vodstvo lige.

ZMAGOVALCI LIGE

2020 ČMER MIHA HALILOVIĆ MUHAREM MARIČ BORIS
2019 ČMER MIHA HALILOVIĆ MUHAREM ANTLOGA RADOVAN
2018 ČMER MIHA HALILOVIĆ MUHAREM ANTLOGA RADOVAN
2017 ROŠER MITJA BEVC PETER CILENŠEK NEJC
2016 MARIČ BORIS KITEK SEBASTJAN ANTLOGA RADOVAN
2015 MARIČ BORIS ANTLOGA RADOVAN BEVC PETER
2014 MARIČ BORIS KITEK SEBASTJAN BEVC PETER
2013 BEVC PETER SENTOČNIK GREGA POČIVALŠEK PETER
2018 od leve proti desni so: Muharem Halilović, Miha Čmer, Radovan Antloga.
2017 od leve proti desni so: Mitja Rošer, Peter Bevc, Nejc Cilenšek.
2015 od leve proti desni so: Radovan Antloga, Boris Marič, Peter Bevc.
© Copyright 2021 Teniški klub Vojnik
Izdelava strani: arsistemi